Våra olika boosterpaket hjälper dig nå ut till ännu fler köpare så att du kan sälja upp till 10x snabbare, och förhoppningsvis få mer betalt
Kategori
Hästar
Utrustning
Tjänster
Gårdar
Företag
- Hästar
- Utrustning
- Tjänster
- Gårdar
- Företag
Hej! Jag söker medryttare till mitt d-ponny sto 1-3 gånger i veckan. Och när jag är iväg eller är sjuk. Just för att jag ska få någon dag helt ledigt från stallet då jag har mycket plugg och för att hålla igång henne. Men hon är en ponny som jag vill satsa på så ingen ponny jag släpper till någon annan. Hon är lite grövre Connemara/Irish draft.
Stella kräver en balanserad ryttare som är orädd. Då hon är väldigt känslig. Och kan bli lite rädd om man dunsar ner i sadeln tex vid uppsittning. Men har man balansen och är följsam i ridningen så är hon en "normal" ponny. Jag sköter det mesta av hoppningen. Men klart man får hoppa henne ibland. Hoppa är det bästa hon vet och hon skulle aldrig stanna på ett hinder. Hon älskar uteritter och är positiv till arbete. Tror även att hon skulle tycka att terräng är kul! Super snäll och lugn i ALL hantering! Funkar att vara själv vid uteritt och i stall. Den dagen/dagarna man har henne får man även göra stallsyslorna.
(Har även en till ponny).
Tveka inte på att höra av dig om du har frågor! Fler filmer finns på min insta d.essa.n.❤
Våra olika boosterpaket hjälper dig nå ut till ännu fler köpare så att du kan sälja upp till 10x snabbare, och förhoppningsvis få mer betalt